Marzec 2020

Zmiana terminu konferencji

Szanowni Państwo,
Z powodu zagrożenia epidemiologicznego wirusem SARS-CoV-2, decyzją Władz Rektorskich odwołane zostały wydarzenia organizowane na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie w marcu br. (https://urk.edu.pl/index/site/3354/7833). Decyzja ta dotyczy także XXVIII Szkoły Zimowej Hodowców Bydła, zaplanowanej w dniach od 30 marca do 2 kwietnia br.

Z uwagi na bardzo zaawansowany stan przygotowań do tegorocznej Szkoły (działania organizacyjne i nakłady finansowe), postanowiliśmy zaproponować Państwu przeprowadzenie Szkoły Zimowej w zmienionym terminie - na przełomie września/października lub w październiku br. Mamy nadzieję, że w tym czasie odbycie Konferencji będzie możliwe.

Rozmowy z Kierownictwem Ośrodka Konferencyjno-Wypoczynkowego Bel-Ami w Zakopanem wskazują na dostępność tego obiektu dla celów naszej Konferencji w ww. okresie.

W związku z tym, w najbliższym czasie postaramy się zaproponować Państwu termin/terminy i poprosimy o wstępną deklarację odnośnie uczestnictwa w Szkole. Przeprowadzimy też konsultacje dotyczące udziału Referentów oraz Firm i Instytucji wspierających finansowo naszą Konferencję.

Poinformujemy Państwa (mailowo i na stronie Konferencji) o nowym terminie i szczegółowej tematyce Szkoły, gdy tylko uda nam się poczynić wszelkie ustalenia w tym zakresie.

Część Uczestników Szkoły dokonała już opłaty konferencyjnej. Proponujemy jej zachowanie na naszym koncie, do wykorzystania we wrześniu/październiku. Oczywiście istnieje możliwość zwrócenia wpłaconych kwot osobom, które zrezygnują z udziału w Szkole organizowanej w terminie jesiennym.

Chcieliśmy też poinformować, że nadal prowadzimy prace zmierzające do opublikowania dwóch monografii, związanych tematycznie z planowaną tematyką XXVIII Szkoły Zimowej Hodowców Bydła. Po zakończeniu procesu edytorskiego skontaktujemy się z Autorami w celu uzgodnienia dalszych działań.

Bardzo liczymy na Państwa zrozumienie w tej trudnej dla wszystkich sytuacji

XXVIII Szkoły Zimowej Hodowców Bydła

Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie