O KONFERENCJI

Od 30 lat Szkoła Zimowa Hodowców Bydła stanowi swoiste forum wymiany poglądów między światem nauki i praktyki hodowlanej. Rokrocznie Szkoła gromadzi ok. 200 uczestników zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Obok przedstawicieli nauki, biorą w niej udział hodowcy, organizacje hodowlane oraz firmy działające na rzecz hodowli bydła oraz produkcji mleka i wołowiny.

Organizatorem Szkoły jest Katedra Genetyki, Hodowli i Etologii Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Swoim patronatem Szkołę objął Klub Profesorski Hodowców Bydła.

Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, że XXIX Szkoła Zimowa Hodowców Bydła odbędzie się w dniach 26-29 lutego 2024 roku w Zakopanem, w Ośrodku Konferencyjno-Wczasowym Bel-Ami (ul. Seweryna Goszczyńskiego 24). Prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie internetowej Szkoły.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXIX Szkole Zimowej Hodowców Bydła!

[Logo Szkoła Zimowa Hodowców Bydła]
Uniwersytet Rolniczy im. H. Kołłątaja w Krakowie